PAGALBOSTEL

NAUJIENL-TXT

Informuojame, kad paraiškas alkoholio produktų ir tabako gaminių didmeninės prekybos ir gamybos licencijoms bei leidimams pirkti ir (ar) naudoti etilo alkoholį įsigyti, galite teikti elektroniniu būdu, Elektroninių valdžios vartų portalepaslaugos.lt

 

  • Reikia licencijos ?
  • Nerūkai - sutaupai
  • Apklausos apie dep veiklą
  • Mitai - narkotikai
  • mitai - alko
  • tabakas
Previous Next

 

ELEKTRONINIŲ PRANEŠIMŲ FORMOS

Neįgaliesiems

Praneškite apie planuojamus daryti, daromus ar padarytus teisės aktų, nustatančių reikalavimus veiklai, susijusiai su alkoholio produktais, tabako gaminiais, narkotinių ir psichotropinių medžiagų pirmtakais (prekursoriais), pažeidimus.

Pranešėjas gali pateikti informaciją apie pažeidimus elektroniniu būdu (internetu), raštu ar žodžiu. Elektroniniu būdu (internetu) informacija apie pažeidimus teikiama užpildžius elektroninę pranešimo formą. Atvykęs į Departamentą pranešėjas gali palikti pranešimą raštu ar pranešti apie pažeidimą žodžiu. 

Pranešėjas, pateikdamas Departamentui informaciją apie pažeidimus, gali nenurodyti savo vardo, pavardės ir (ar) kontaktinių duomenų, išskyrus, kai pranešėjas pageidauja gauti informaciją apie tyrimo eigą. Departamento direktorius turi teisę priimti sprendimą nenagrinėti Departamentui anonimiškai pateiktos informacijos apie pažeidimus, kai pranešime nenurodytos pažeidimo aplinkybės, pažeidimo vieta, asmenys, kurie įvykdė pažeidimą, jeigu juos galima identifikuoti.

Garantuojamas pranešėjų konfidencialumas.

 

  Už Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento interneto svetainėje skelbiamos informacijos teikimą skyriuje „Praneškite Mums“ atsakinga Tabako, alkoholio, narkotinių ir psichotropinių medžiagų prekursorių licencijų skyriaus vyr. specialistė Vaiva Mačienė tel. (8 5) 266 80 60 el. p.  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.   

RENGINIU-KALENDORIUS
August  2021
M T W T F S S
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31        
RENGINIU-KALENDORIUS-APACIA
NAUJIENOS

NTAKD Naujienlaiškis, Nr. 12 2015 gruodžio mėn.

archyvas >>

 

Sieki euforijos - rinkis teisingai

 

Virš įtakos

Nepralošk savo gyvenimo

Vaikai seka tėvų pavyzdžiu

 

APKLAUSA

Ar pasitikite Departamento kibernetinėje erdvėje teikiamomis paslaugomis?

Taip - 55.5%
Ne - 44.5%
NUORODOS