PAGALBOS TELEFONAI

NAUJIENLAIŠKIS

Informuojame, kad paraiškas alkoholio produktų ir tabako gaminių didmeninės prekybos ir gamybos licencijoms bei leidimams pirkti ir (ar) naudoti etilo alkoholį įsigyti, galite teikti elektroniniu būdu, Elektroninių valdžios vartų portalepaslaugos.lt

 

  • Reikia licencijos ?
  • Nerūkai - sutaupai
  • Apklausos apie dep veiklą
  • Mitai - narkotikai
  • mitai - alko
  • tabakas
Previous Next

 

Susitarimas dėl bendradarbiavimo

Neįgaliesiems

     2013 m. gegužės 14 d. Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamente buvo pasirašytas „Susitarimas dėl bendradarbiavimo Nr. T15-2/5IN-2/11B-416/6B-18/19/31TP-2013-8“ (toliau – Susitarimas) tarp ūkio subjektų veiklos priežiūrą bei kontrolę vykdančių institucijų (Susitarimą pasirašė: Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas, Policijos departamentas prie vidaus reikalų ministerijos, Muitinės departamentas prie Finansų ministerijos, Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba prie sveikatos apsaugos ministerijos ir Aplinkos apsaugos agentūra) ir chemijos pramonės įmonių (Susitarimą pasirašė 18 įmonių).

     Susitarime įtvirtinamos pagrindinės bendradarbiavimo nuostatos ir principai siekiant keistis informacija ir užtikrinti, kad prekursoriai (į oficialų sąrašą įtrauktos medžiagos ir į oficialų sąrašą neįtrauktos medžiagos) ir kitos cheminės medžiagos nepatektų į nelegalią narkotinių ir psichotropinių medžiagų apyvartą.

     Susitarime chemijos pramonės įmonėms numatyta galimybė taikyti proporcingą ūkio subjektų veiklos, susijusios su prekursoriais, priežiūros sistemą, t.y. pagal kompetenciją reglamentuoti ir taikyti atitikties deklaravimo institutą, kuomet ūkio subjektams sudaromos galimybės deklaruoti savo veiklos atitiktį nustatytiems reikalavimams.

     Susitarimą pasirašiusioms chemijos pramonės įmonėms įteikiama „Susitarimo dėl bendradarbiavimo deklaracija“.

http://ntakd.lt/images/kiti/Prekursoriai/dekl.jpg

   Taip pat chemijos pramonės įmonės, pasirašiusios Susitarimą, supažindinamos su „Elgesio kodeksu nustačius įtartinus sandorius“ (rekomenduojamos gairės chemijos pramonės įmonėms).

Gairėse suteikiama praktinė informacija, kaip atpažinti įtartinus sandorius, kaip elgtis nustačius įtartiną sandorį, kokios medžiagos gali būti panaudotos nelegalių narkotikų gamybai. Taip pat pateikiami aktualūs institucijų kontaktai. Žemiau pridedama prezentacija.

Prezentacija

Maloniai kviečiame įmones prisijungti prie Susitarimo siekiant užkirsti prekursorių patekimą iš teisėtos apyvartos į neteisėtą.

Informacija pasiteiravimui: Asta Janulytė Tel.: 87066313190, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Renginių kalendorius
Lapkritis  2020
P A T K P Š S
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30          
Pasinaudoję 'Renginių kalendoriumi' galite registruotis į renginius
NAUJIENOS

NTAKD Naujienlaiškis, Nr. 12 2015 gruodžio mėn.

archyvas >>

 

Sieki euforijos - rinkis teisingai

 

Virš įtakos

Nepralošk savo gyvenimo

Vaikai seka tėvų pavyzdžiu

 

APKLAUSA

Ar pasitikite Departamento kibernetinėje erdvėje teikiamomis paslaugomis?

Taip - 55.5%
Ne - 44.5%
NUORODOS