PAGALBOS TELEFONAI

NAUJIENLAIŠKIS

Informuojame, kad paraiškas alkoholio produktų ir tabako gaminių didmeninės prekybos ir gamybos licencijoms bei leidimams pirkti ir (ar) naudoti etilo alkoholį įsigyti, galite teikti elektroniniu būdu, Elektroninių valdžios vartų portalepaslaugos.lt

 

  • Reikia licencijos ?
  • Nerūkai - sutaupai
  • Apklausos apie dep veiklą
  • Mitai - narkotikai
  • mitai - alko
  • tabakas
Previous Next

 

Seime įvyko diskusija apie pasyvų rūkymą

Neįgaliesiems

Balandžio 18 dieną Seime įvyko Seimo Narkomanijos ir alkoholizmo prevencijos komisijos kartu su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Sveikatos tyrimų institutu, Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentu bei Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga organizuojama diskusija „Apie pasyvų rūkymą“. Diskusijoje aptartos vaikų apsaugos nuo pasyvaus rūkymo galimybės, apsaugos nuo pasyvaus rūkymo reglamentavimas, pasyvaus rūkymo poveikis vaikų sveikatai ir galimybės gerinti vaikų sveikatos apsaugą.

Skaityti daugiau...

Departamento direktorė dalyvavo „Mokytojo TV“ laidoje

Neįgaliesiems
Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento direktorė Inga Juozapavičienė 2016 m. balandžio 14 d. dalyvavo „Mokytojo TV“ tiesioginėje vaizdo transliacijoje „Narkotikai. Kada ir kaip kalbėti su mokiniais apie narkotikus?“.

Skaityti daugiau...

Departamento atstovai susitiko su Visagino savivaldybės mere

Neįgaliesiems
Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento (toliau – Departamentas) direktorė Inga Juozapavičienė, Departamento direktoriaus pavaduotoja Gražina Belian bei Departamento specialistai 2016 m. balandžio 12 d. susitiko su Visagino savivaldybės mere Dalia Štraupaite ir Visagino savivaldybės atstovais.

Skaityti daugiau...

Kviečiame į diskusiją apie pasyvaus rūkymo prevenciją

Neįgaliesiems
LR Seimo Narkomanijos ir alkoholizmo prevencijos komisija kartu su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Sveikatos tyrimų institutu, Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentu 2016 m. balandžio 18 dieną organizuoja diskusiją apie pasyvaus rūkymo prevenciją, kurioje ketinama aptarti vaikų apsaugos nuo pasyvaus rūkymo galimybes, apsaugos nuo pasyvaus rūkymo reglamentavimą, pasyvaus rūkymo poveikį vaikų sveikatai ir galimybes gerinti vaikų sveikatos apsaugą.

Skaityti daugiau...

Europos Tarybos Pompidou grupė skelbia Europos prevencijos projektų 2016 metais apdovanojimų konkursą

Neįgaliesiems
Konkurso tikslas – aktyvinant Europoje jaunimo vykdomų psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos projektų įgyvendinimą, išrinkti tris novatoriškiausius jaunimo vykdomus prevencijos projektus ir apdovanoti juos vertingais prizais. Konkursas skelbiamas kas dveji metai. 

Skaityti daugiau...

Naujoje ataskaitoje aptariamas įvairialypis ES narkotikų rinkų poveikis visuomenei

Neįgaliesiems
Šiandien Europos narkotikų ir narkomanijos stebėsenos centro ir Europolo paskelbtoje 2016 m. ES narkotikų rinkų ataskaitoje nurodoma, kad europiečiai kasmet nelegaliems narkotikams išleidžia bent 24 mlrd. EUR. Tai viena iš didžiausią pelną duodančių organizuotų nusikalstamų grupių veiklos sričių. Ataskaitoje pateikiama dabartinės padėties ES nelegalių narkotikų rinkoje analizė, aptariamos visų tiekimo grandinės dalių – gamybos, neteisėto gabenimo, pardavimo, paskirstymo ir vartojimo – tendencijos. Taip pat nagrinėjama nemaža šių rinkų daroma žala visuomenei, įskaitant poveikį verslui, valdžios institucijoms, bendruomenėms, šeimoms, pavieniams asmenims ir aplinkai.

Skaityti daugiau...

Renginių kalendorius
Kovas  2021
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31      
Pasinaudoję 'Renginių kalendoriumi' galite registruotis į renginius
NAUJIENOS

NTAKD Naujienlaiškis, Nr. 12 2015 gruodžio mėn.

archyvas >>

 

Sieki euforijos - rinkis teisingai

 

Virš įtakos

Nepralošk savo gyvenimo

Vaikai seka tėvų pavyzdžiu

 

APKLAUSA

Ar pasitikite Departamento kibernetinėje erdvėje teikiamomis paslaugomis?

Taip - 55.5%
Ne - 44.5%
NUORODOS