PAGALBOSTEL

NAUJIENL-TXT

Informuojame, kad paraiškas alkoholio produktų ir tabako gaminių didmeninės prekybos ir gamybos licencijoms bei leidimams pirkti ir (ar) naudoti etilo alkoholį įsigyti, galite teikti elektroniniu būdu, Elektroninių valdžios vartų portalepaslaugos.lt

 

  • Reikia licencijos ?
  • Nerūkai - sutaupai
  • Apklausos apie dep veiklą
  • Mitai - narkotikai
  • mitai - alko
  • tabakas
Previous Next

 

Departamento atstovai susitiko su Visagino savivaldybės mere

Neįgaliesiems
Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento (toliau – Departamentas) direktorė Inga Juozapavičienė, Departamento direktoriaus pavaduotoja Gražina Belian bei Departamento specialistai 2016 m. balandžio 12 d. susitiko su Visagino savivaldybės mere Dalia Štraupaite ir Visagino savivaldybės atstovais.
Susitikime diskutuota apie psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo sukeliamas problemas Visagino savivaldybėje, nuodugniai aptartos Visagino savivaldybės rengiamo Psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos plano nuostatos. Susitikime dalyvavo Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro direktoriaus pavaduotojas Kęstutis Krivickas, Valstybinio psichikos sveikatos centro Priklausomybės ligų skyriaus vyriausioji specialistė Danguolė Šulienė, Panevėžio priklausomybės ligų centro direktoriaus pavaduotojas Darius Mačiulis ir gydytojas psichiatras Jaunius Urbutis. 
Susitikimo metu susitarta dėl bendradarbiavimo galimybių įgyvendinant psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos ir kontrolės priemones Visagino savivaldybėje.
 
RENGINIU-KALENDORIUS
August  2021
M T W T F S S
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31        
RENGINIU-KALENDORIUS-APACIA
NAUJIENOS

NTAKD Naujienlaiškis, Nr. 12 2015 gruodžio mėn.

archyvas >>

 

Sieki euforijos - rinkis teisingai

 

Virš įtakos

Nepralošk savo gyvenimo

Vaikai seka tėvų pavyzdžiu

 

APKLAUSA

Ar pasitikite Departamento kibernetinėje erdvėje teikiamomis paslaugomis?

Taip - 55.5%
Ne - 44.5%
NUORODOS