PAGALBOSTEL

NAUJIENL-TXT

Informuojame, kad paraiškas alkoholio produktų ir tabako gaminių didmeninės prekybos ir gamybos licencijoms bei leidimams pirkti ir (ar) naudoti etilo alkoholį įsigyti, galite teikti elektroniniu būdu, Elektroninių valdžios vartų portalepaslaugos.lt

 

  • Reikia licencijos ?
  • Nerūkai - sutaupai
  • Apklausos apie dep veiklą
  • Mitai - narkotikai
  • mitai - alko
  • tabakas
Previous Next

 

Departamento direktorė dalyvavo „Mokytojo TV“ laidoje

Neįgaliesiems
Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento direktorė Inga Juozapavičienė 2016 m. balandžio 14 d. dalyvavo „Mokytojo TV“ tiesioginėje vaizdo transliacijoje „Narkotikai. Kada ir kaip kalbėti su mokiniais apie narkotikus?“.
Transliacijos tikslas – aptarti narkotinių medžiagų vartojimo prevencijos švietimo bei ugdymo įstaigose klausimus. Transliacijos metu aptarta narkotikų ir psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo situacija Lietuvos mokyklose, narkotikų vartojimo prevencija mokyklose: kaip ji vykdoma, kiek ji efektyvi. Taip pat buvo pristatytos akredituotos prevencijos programos, kurias gali įgyvendinti mokyklos, pateikta informacija apie ankstyvosios intervencijos ir reabilitacijos paslaugas, teikiamas vaikams ir jaunimui Vilniaus priklausomybės ligų centre. Transliacija skirta mokytojams, švietimo pagalbos specialistams, švietimo administratoriams, visuomenės sveikatos priežiūros specialistams, tėvams. 
„Mokytojo TV“ tiesioginėje vaizdo transliacijoje taip pat dalyvavo Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro ir Vilniaus priklausomybės ligų centro atstovai. 
 
RENGINIU-KALENDORIUS
August  2021
M T W T F S S
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31        
RENGINIU-KALENDORIUS-APACIA
NAUJIENOS

NTAKD Naujienlaiškis, Nr. 12 2015 gruodžio mėn.

archyvas >>

 

Sieki euforijos - rinkis teisingai

 

Virš įtakos

Nepralošk savo gyvenimo

Vaikai seka tėvų pavyzdžiu

 

APKLAUSA

Ar pasitikite Departamento kibernetinėje erdvėje teikiamomis paslaugomis?

Taip - 55.5%
Ne - 44.5%
NUORODOS