PAGALBOS TELEFONAI

NAUJIENLAIŠKIS

Informuojame, kad paraiškas alkoholio produktų ir tabako gaminių didmeninės prekybos ir gamybos licencijoms bei leidimams pirkti ir (ar) naudoti etilo alkoholį įsigyti, galite teikti elektroniniu būdu, Elektroninių valdžios vartų portalepaslaugos.lt

 

 • Reikia licencijos ?
 • Nerūkai - sutaupai
 • Apklausos apie dep veiklą
 • Mitai - narkotikai
 • mitai - alko
 • tabakas
Previous Next

 

Įdarbinimo paslaugos

Neįgaliesiems

Informacija apie įdarbinimo paslaugas asmenims, priklausomiems nuo psichoaktyviųjų medžiagų

Asmenys, priklausomi nuo narkotinių, psichotropinių ir kitų psichiką veikiančių medžiagų, baigę psichologinės socialinės ir (ar) profesinės reabilitacijos programas,laikomi darbo rinkoje papildomai remiamais asmenimis (pagal Lietuvos Respublikos užimtumo rėmimo įstatymo (2006 m. birželio 15 d. Nr. X-694) 4 straipsnio 11 punktą), jeigu jie kreipiasi į teritorinę darbo biržą ne vėliau kaip per 6 mėnesius nuo psichologinės socialinės ir (ar) profesinės reabilitacijos programos baigimo dienos ir teritorinė darbo birža negali pasiūlyti jiems tinkamo darbo sąlygomis, nurodytomis Darbo rinkos paslaugų teikimo sąlygų ir tvarkos apraše (Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos 2009-08-04 įsakymas A1-476, Žin., 2009, Nr.95-4045).

Remiamojo įdarbinimo priemonės
(ieškantiems darbo asmenims vienu metu gali būti taikoma tik viena iš remiamojo įdarbinimo priemonių)

1. Įdarbinimas subsidijuojant, t.y. teritorinės darbo biržos siųsto asmens įdarbinimas, negrąžintinai kompensuojant darbdaviui dalį šio asmens darbo užmokesčio išlaidų. Darbdaviams, įdarbinusiems asmenis subsidijos darbo užmokesčiui mokamos iki 6 mėnesių ir sudaro 50 proc. asmens gaunamo užmokesčio ir negali viršyti 2-jų LR Vyriausybės patvirtintos minimaliosios algos dydžių*.
2. Viešieji darbai. Jie suteikia galimybę laikinai įsidarbinti ir užsidirbti pragyvenimui būtinų lėšų. Viešųjų darbų trukmė gali būti iki 6 mėnesių.
Darbo užmokestis yra skaičiuojamas pagal LR Vyriausybės nustatytą minimalų valandinį atlygį (šiuo metu 1,97 EUR už darbo valandą).
Asmenims baigus dalyvauti viešuosiuose darbuose yra išmokama kompensacija už nepanaudotas atostogas. Viešuosiuose darbuose kompensuojamos transporto išlaidos dirbant už miesto ribų.

Paslaugos, teikiamos užsiregistravus darbo biržoje
Jeigu Jūs užsiregistravote gyvenamosios vietos darbo biržoje, Užimtumo rėmimo įstatymo, Nedarbo socialinio draudimo įstatymo ir Sveikatos draudimo įstatymo numatytais atvejais turite teisę į:

 • nemokamas profesinio orientavimo paslaugas;
 • nemokamai gauti informaciją apie laisvas darbo vietas;
 • nemokamas darbo biržos paslaugas įsidarbinant;
 • nemokamą profesinį mokymą nedarbo atveju arba gavus įspėjimą apie atleidimą iš darbo;
 • galimybę nedarbo atveju dirbti viešuosius ir kitus remiamojo įdarbinimo darbus;
 • nemokamai gauti konsultacijas apie galimybę išvykti stažuotis arba įsidarbinti užsienyje;
 • nedarbo draudimo išmoką;
 • sveikatos draudimą.

Bedarbiams, įsiregistravusiems teritorinėse darbo biržose, sudaromi individualūs užimtumo veiklos planai. Šiuose planuose nurodomi bedarbio ir teritorinės darbo biržos įsipareigojimai dėl aktyvios darbo rinkos politikos priemonių ir darbo rinkos paslaugų bedarbiui taikymo.

Jeigu Jūs neturite kvalifikacijos arba pageidaujate persikvalifikuoti, darbo birža gali pasiūlyti dalyvauti profesiniame mokyme. Mokymosi laikotarpiu garantuojamos nemokamos mokymo paslaugos ir padengiamos apgyvendinimo, kelionių ir sveikatos patikrinimo išlaidos. Taip pat mokymosi laikotarpiu mokama mokymosi stipendija (0,7 MMA dydžio, kas šiuo metu sudaro 227 EUR)

Visą informaciją apie Lietuvos darbo biržos teikiamas paslaugas galima rasti svetainėje http://www.ldb.lt/Informacija/PaslaugosAsmenims/Puslapiai/default.aspxarba tiesiogiai kreiptis į Jus aptarnaujantį darbo biržos specialistą.

* Šiuo metu minimalioji alga sudaro 325 EUR

Už informacijos teikimą srityje „Įdarbinimo paslaugos“ atsakinga Psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos koordinavimo skyriaus vyriausioji specialistė Vida Leonienė tel. 8 706 631 94,    Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Renginių kalendorius
Rugsėjis  2020
P A T K P Š S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30      
Pasinaudoję 'Renginių kalendoriumi' galite registruotis į renginius
NAUJIENOS

NTAKD Naujienlaiškis, Nr. 12 2015 gruodžio mėn.

archyvas >>

 

Sieki euforijos - rinkis teisingai

 

Virš įtakos

Nepralošk savo gyvenimo

Vaikai seka tėvų pavyzdžiu

 

APKLAUSA

Ar pasitikite Departamento kibernetinėje erdvėje teikiamomis paslaugomis?

Taip - 55.5%
Ne - 44.5%
NUORODOS